School
bus wrocław

Imprezowy autobus w amerykańskich stylu – School Bus – jedyny taki na Wrocław.

School Bus Wrocław czyli jedyny taki amerykański autobus w Polsce! Zapytajcie nas o więcej zdjęć a chętnie udzielimy odpowiedzi! Jeśli wciąż zastanawiacie się jaką limuzynę wynająć na Wasz kawalerski czy panieński, nie zwlekajcie. School Bus-ów w Polsce jest ograniczona ilość. Dlatego, notabene musicie być szybcy. Oto kilka powodów dlaczego warto rozważyć school bus-a na Waszą wspaniałą imprezę:

1. Po pierwsze school bus jest świetnym rozwiązaniem gdyż czegoś takiego po prostu na ulicach się nie widzi! 

2. Po drugie, takiego olbrzyma – limuzyny XXL, jeszcze nikt się nie spodziewa! Wynajem tego amerykańskiego klasyka to u nas tylko sama przyjemność! 

3. Po trzecie, school bus to amerykański styl, a więc i impreza będzie w takim stylu. No wiadomo… co w Vegas, to w Vegas. A więc keep calm and take a ride with school bus!

4. Po czwarte, School Bus to istne szaleństwo jeśli chodzi o dance floor. Gigant ten pomieści aż 40 osób, miejcie na uwadze że środek autobusu jest imprezowy, co za tym idzie, jest to świetna okazja aby potańczyć.

5. Poza tym, możemy Wam również zapewnić towarzystwo didżeja który odegra dla Was amerykańskie hity w tym super stylowym autobusie!

 

Amerykański autobus

Amerykański autobus to coś, czego jeszcze w mieście Wrocław nie było. Z kolei w tym roku nadchodzi czas na wejście w zupełnie nowy, wrocławski etap. Jest to etap amerykańskiego stylu. Mamy już przecież barberów, amerykański hamburgery. No ale, nie może też zabraknąć amerykańskiej atrakcji na wieczór kawalerski / panieński! Jeśli chcecie znaleźć więcej limuzyn zapraszamy tutaj: limuzyny Wrocław.

INNE LIMUZYNY

najdłuższa limuzyna

Wynajem najdłuższej limuzyny we Wrocławiu na 10 metrów

Retro nyska 522

Unikatowa królowa – Retro Nyska 522

Metryka
product image
Ocena
1star1star1star1star1star
Ocena wynajmujących
4.5 based on 24 votes
Marka
Schoolbus
Preferowane imprezy
School Bus Wrocław
Cena
PLN 700
Dostępność
Available in Stock