Limuzyna na 13 osób Wrocław

Spora ekipa i potrzebna limuzyna na 13 osób – Wrocław zapewnia taką możliwość. Jak widać ta przedłużana limuzyna niesamowicie się spisuje do tego zadania.

Potrzebna Limuzyna na 13 osób? Wrocław już od jakiegoś czasu ma takie możliwości. Krótko mówiąc istnieje limuzyna która może zostać wynajęta do takiej imprezy. Co więcej, ta specjalnie przedłużana limuzyna ma bardzo bogate wnętrze. Należy pamiętać że ta limuzyna ma wyjątkowe wyposażenie zarówno  jeśli chodzi o audio jak i efekty wizualne. Zarówno kolorowe światła LED a zwłaszcza wyjątkowe monitory LCD sprawiają fenomenalne wrażenie. Nie wspominając już o możliwości podłączenia Waszego SMARTPHONE’A do systemu audio i odtwarzania z niego muzyki. Bez wątpienia jest to najwygodniejszy sposób – poprzez system bluetooth (zostajecie wówczas didżejem na tej imprezie). Oznacza to że nie plątają się pod Waszymi nogami zbędne kable. Na skutek tych wszystkich udogodnień, przedłużana limuzyna XXL jest numerem jeden w tej kategorii. Dodatkowo, nasz Pan Szofer z kilkunastoletnim stażem jako kierowca, zrobi wszystko abyście czuli się wyjątkowo w ten wieczór. Jest tylko jedna taka limuzyna we Wrocławiu.

Przedłużana limuzyna - Wrocław

Na koniec kilka dodatkowych powodów dlaczego pokusić się na wynajem tej przedłużanej limuzyny:

1. Po pierwsze ta przedłużana limuzyna sprawia fenomenalne wrażenie wizualnie (jest znacznie dłuższa niż standardowe limuzyny)! 

2. Po drugie, zabierze ona dużo więcej osób niż standardowa limuzyna a nawet jeśli Was mniej to nie będziecie się cisnąć! Przecież chodzi o komfort. 

3. Po trzecie, wyjątkowe wnętrze tej limuzyny sprawia że jest najlepsza w kategoriach zarówno na: ślub jak i wieczór panieński czy też wieczór kawalerski.

4. Po czwarte, zostają zapewnione zarówno szklanki (na whiskey, drinki, etc.) jak i kieliszki do szampana.

5. Poza tym, możemy Wam również zapewnić dodatkowe atrakcje na wieczór kawalerski – wieczór panieński w tej limuzynie!

Jeśli szukacie czegoś innego, równie wyjątkowego – zapraszamy do wynajmu naszej Nyski – ta limuzyna na 8 osób jest równie nieprzeciętna!

INNE LIMUZYNY

Limuzyna standardowa

Standardowa (krótka wersja limuzyny)

Retro nyska 522

Unikatowa królowa – Retro Nyska 522

Metryka
product image
Ocena
1star1star1star1star1star
Ocena wynajmujących
4.5 based on 25 votes
Marka
Limuzyna na 13 osób
Preferowane imprezy
Limuzyna 13 osób - Wrocław
Cena
PLN 450
Dostępność
Available in Stock