Limuzyna na 10 osób wrocław

Imprezowa limuzyna na 10 osób – Wrocław właśnie taką rzecz jasna preferuje na imprezy.

Limuzyna na 10 osób - Wrocław

Marzy Ci się wynajem limuzyny na 10 osób w mieście Wrocław? Idealnie trafiliście – żebyście mieli świadomość – ta limuzyna jest specjalnie przedłużana. Dzięki temu jest ona w stanie przewieźć aż 10 a nawet 11 osób. Pokrótce, jest to idealne rozwiązanie na większe ekipy. Rzecz jasna nie wszystkie wieczory kawalerskie czy panieńskie składają się jedynie z 7 – 8  a nawet i 9 osób. Oczywiście musimy mieć i dla Was rozwiązanie! Jeśli wciąż szukacie zalet tego rozwiązania, poniżej 5 podpowiedzi! 

1. Po pierwsze specjalnie przedłużana limuzyna jest unikatem (jedynie kilka sztuk w Polsce)! 

2. Po drugie, jest to limuzyna która różni się długością znacząco od standardowej (robi więc większe wrażenie), 

3. Po trzecie, limuzyna na 10 osób jaką oferuje Wrocław jest jedyna w tym mieście!

4. Po czwarte, limuzyny przedłużane charakteryzują się dużą ilością miejsca. Nawet jeśli jest Was 8-9 osób, nie będziecie się cisnąć jak sardynki w puszce! 

5. Poza tym, limuzyna ma specjalne nagłośnienie i dodatkowe monitory, niezwykłe efekty świecące (jest nowym rocznikiem jak widać po zdjęciach). 

Limuzyna specjalnie przedłużana

Należy pamiętać że jest to wyjątkowa limuzyna. Limuzyny te powstawały w Stanach Zjednoczonych na specjalne zamówienie – są dodatkowo przedłużane. Jednym słowem, amerykański szał dopadł i Wrocław a ta limuzyna udostępniła Wam możliwość zabawy w większym gronie. W obawie że nawet ta limuzyna może nie starczyć, istnieje możliwość wynajmu nawet większej! Rzecz jasna, mówimy tu o prawdziwych limuzynach XXL. Ogólnie rzecz biorąc, jeszcze inną limuzynę znajdziecie tutaj: limuzyna na 13 osób Wrocław. W rzeczy samej jest nią limuzyna HUMMER. Na zakończenie – dopiero od niedawna ta limuzyna jest dostępna w naszym mieście (dzięki naszemu znajomemu którego rekomendujemy)! 

INNE LIMUZYNY

Wynajem najdłuższej limuzyny we Wrocławiu na 10 metrów

Unikatowa królowa – Retro Nyska 522

Nasze Dane

panieński Wrocław
Metryka
product image
Ocena
1star1star1star1star1star
Ocena wynajmujących
5 based on 4 votes
Marka
Limuzyna Wrocław
Preferowane imprezy
Limuzyna na 10 osób Wrocław
Cena
PLN 400
Dostępność
Available in Stock